CrownPvP

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownPvP » » Chat/Helper Application » Chat/helper Application

Chat/helper Application

Posts 1 to 3 of 3

1

>Потребителско име:Hackings
>Предишни потребителски имена:VurnablePvP                           
> От коя държава сте:България
> Вашата възраст  (Минимум 13):14
> Можете ли записвате клип:Не
> Какъв ранг сте сега:Basic,Member (Нормален)
> Къде сте били екип:Бил съм част от екипа на MagmaCraft Endercraft-bg
> Обяснете ни къде и как търсите хаковете на играчите?:Ами като за начало ги карам да отворят snooper settings и да натиснат f3 след това преминавам към %appdata% претърсвам му configs versions Mods texturepacks i rescourse packs след това пиша в търсачката му познатите за мен хакове след това ако не намеря нищо изпращам ss tool kato (BL squad Sarefine ss tool или т.н) проверявам process hacker и търся stringovete na javaw след това ако не намеря хак проверявам mod и version сканера след това еverything-a и  ще потърся в старт менюто и в стринговете от процес хакера JNativeHook  ,#I)! A'g9 !#)C  !#)C9 10.10.40

> Как можете да ни помогнете, ако бъдете одобрени?:Ами доста често няма стафф в някой от сървърите и ако играч има нужда от помощ ще му помогна с каквото му трябва
> Освен български други езици можете ли
  да говорите и ако да какви са те: Английски
> Колко време на ден ще отделяте за сървъра?:През учебни дни от 4-5 часа ,а почвините 5-6 часа   
> Баннвани ли сте от сървъра и ако да
             каква е причината на вашият Бан: Веднъж защото видях клип на оwnera и го показах да се пошегувам,но той ме банна защото не искат да му се подиграват с клип  от 2 години за което го разбирам
> Можете ли да се справяте с този ранг:Напънло знам всички команди за ранга
> Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!: Ами занимавам се по често с спорта и тренирам футбол и от време на време тенис на маса ,а за задълженията ще се справя много добре и ще се отнасям добре с  играчите!

Last edited by Hackings (2018-01-21 11:49:48)

+2

2

За!

0

3

ЗА! Добре си се справил !

0

You are here » CrownPvP » » Chat/Helper Application » Chat/helper Application