CrownPvP

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownPvP » » Chat/Helper Application » Кандидатура за ChatHelper от pepis77

Кандидатура за ChatHelper от pepis77

Posts 1 to 8 of 8

1

► Потребителско име?:pepis77

► Предишни потребителски имена?: Нямам

► От коя държава сте?:България

► Вашата възраст  (Минимум 14)?:14

► Можете ли записвате клип?:Попринцип да но с много лошо качество и предимно монтажи !

► Какъв ранг сте сега?: Crown

► Къде сте били екип?: В много сървъри които не са били известни

► Какво ще направите ако , някой спами в чата и наругава играчите?: Бих го mute-нал според определеното време за mute

► С какво ще подпомогнете на сървъра , ако ви одобрим?: Ще намаля спама и Ще помогна на другите играчи който имат нужда от помощ ,а ако по нататък ако стана Helper ще гледами за хакери. Ще се радвам да ме изберете защото съм доста редовен играч.

► Skype за връзка: thebeastgamer17 имам и Discord ItzPepisBG#6875 като по-често използвам Discord ,но ако се наложи мога да използвам и skype!
Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те: Да мога  английски език !

► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?: 5/6 часа на ден !

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да,
             каква е причината на вашият бан: Бил съм баннван веднъж и то по вина на Drain  защото вместо да ме mute-не по правилата ме банна за 1 min

► Можете ли да се справяте с този ранг: Да мога ,защото съм отговорен и  ще се справя с Rank-а !

► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!: Ами като цяло съм редовен играч в сървъра който иска да бъде удобрен за ChatHelper и да помага на играчите ! С задълженията според мен ще се справям доста добре тъй като съм активен и отговорен (както написах и отгоре ) за нужния Rank !

Last edited by pepis77 (2018-01-31 13:33:54)

-1

2

За от мен. Сега чакам някой друг от стафа да я хареса.

0

3

За.

-1

4

За !

-1

5

За

Last edited by KothLooting (2018-01-31 13:27:01)

-1

6

За!

0

7

За

0

8

За

0

You are here » CrownPvP » » Chat/Helper Application » Кандидатура за ChatHelper от pepis77