CrownPvP

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownPvP » » Chat/Helper Application » Кандидатура за cronwpevepe

Кандидатура за cronwpevepe

Posts 1 to 3 of 3

1

#1 • Основна информация

> Потребителско име?: RollBack <3

> Предишни потребителски имена?: Agent2k

> От коя държава сте?: Египет / Кайро :( Споко и в пустините има minecraft :(

> Вашата възраст  (Минимум 14)?: 13.5 ама ще стана и на 14 небой се ;-)

> Можете ли записвате клип?:Само скивай https://www.youtube.com/watch?v=h4_tSVC_XO0&t=7s c0mb0tage {мога да стриймвам}

> Какъв ранг сте сега?: Champion / не съм дал нито стотинка просто казвам някои да не си помисли ,че съм лапе с #PayToWin

> Къде сте били екип?:Бях staff в shuttlepvp,pvpbulgaria, fuck бил съм на много места просто не се сещам ся :(

> Какво ще направите ако , някой спами в чата и наругава играчите?: това е simple ще го Mute/Заглуша ;) EAZY

> С какво ще подпомогнете на сървъра , ако ви одобрим?:Това е въпрос на принципи защото ако съм chathelper буквално само тря
                само да гледам чата но ако съм от upper class ще помагам за всичко закаквото съм ви нужен разбирам от всичко буквално но
                ако ме одобрите,ще съм старателен и отдаден на поста си защото винаги ще се боря за upper mod/mod+/admin/OWNER :D ебавам
                се :d със всеки изминъл ден ще се пробвам да ме upgrade-нете + да добавя,че съм малко усложлив и тая кандидатура ще е дълга
                  [but nvm :)]

> Skype за връзка: playboyfans (<--бях на 9 :Д)
/r
  > Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те: Мога да говоря една втора от английски и една пета от руския понеже преди  2 години започнах да го
       уча ;)

#2 • Задължителна Информация

> Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?: 6-7 часа през почивните дни по 8-9 зависи в какъв перйод е server-a защото примерно ме одобрите ще влизам често ,
             или заради наще олигофрени сме райдабъл или заради мене ;Д

> Баннвани ли сте от сървъра и ако да,
             каква е причината на вашият бан: банван съм за споменаване на diffrent server a.k.a споменаване на друг server и за death threats

> Можете ли да се справяте с този ранг: Това само и единствено зависи от вас ;) (да ;D)

> Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!:Ами ко да кажа за един 13 годишен пумак тренирам футбол от 8 години и през другото време се
             мъча в даскало и  през другото време правя това в момента ;),и също как ще се справям ами мисля че не трябва да се повтарям по- 
             нагоре пише по подробно но бих казал с една дума ''Старателно'' :d

? ВАЖНО! Ако се кандидатирате за
             този ранг и ако бъдете приет
             вие получавате следните задължения!

> Да играете минимум: 4 часа на Ден
          > Да се отнасяте добре с играчите!
          > Да следите чата от Спам/Псувни и т.н

ш с чуим ;)

Last edited by RollBack (2018-02-05 14:41:04)

-2

2

За!

-1

3

ПРОТИВ! Получавал съм доста провинения от теб и точно както ти си написал за ''death threats''
Пробвай пак след една седмица.

0

You are here » CrownPvP » » Chat/Helper Application » Кандидатура за cronwpevepe