CrownPvP

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownPvP » » Moderator Applications » Drain's Application-Mod

Drain's Application-Mod

Posts 1 to 3 of 3

1

[color=blue]▬▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬▬[/color]
[color=red]⚠ [b]ВАЖНО![/b] [/color][b]Всеки от екипа може да Ви оценява ★
кандидатурата! Ако предположим Вашата ★
кандидатура за приета, ще Ви отговорим ★
малко по-долу! Спазвайте правилата на бланката! ★[/b]
                   [b]#1 • Потребителска информация[/b]

[i] ► Потребителско име: ★Drain_

► На колко години сте (минимум 15) : ★16

► Къде живеете : ★Varna/Bulgaria

► Можете ли да говорите по Skype : ★ Да

► Какъв ранк сте в момента : ★ Мембър.

► От колко време играете : ★От пускането на сървъра

► Skype за връзка: ★ [/i]Drain283
              [b]     #2 • Основна информация :[/b]
                 [i]  ► Владеете ли други езици : ★Владея Английски и малко Испански

► По колко време смятате да отделяте за сървъра : ★От 4 до 5ч.

► Знаете ли какво е MutiTasking и ако да , обяснете ни : ★

► Избройте всички хакове , който знаете (Препоръчително да са над 15) : ★Harambe,Potato,Huzuni,Wurst,vape,autoclicker,aimbot,theboys,flux,liquid,kronus,xray,envy,jigsaw,wither

► Банвани ли сте от сървъра и ако да , защо : ★Бил съм банван,но е дълга история със TamataPvP.

► Защо смятате , че Вие ще сте добро допълнение за екипа и как да ви имаме доврие : ★Смятам ,че съм добро допълнение ,защото имам доста опит в Staff-ването и мисля,че можете да ми се доверите.

► Обяснете ни малко за Вашият начин на проверяване : ★[/i]
                   [b]#3 • Сценарий 1-Freez-вам човека заподозреният за CHEAT, след това го викам в teamspeak/discord давам му линк за anydesk,взимам му кода от anydesk-а след това почвам бавно и внимателно да търся cheat-овете за които е бил report-нат пращайки му everything и BLSQUAD.

۞ СЦЕНАРИЙ 1[/b]
         [i]          ► Да кажем , че това е първата Ви седмица като част от екипа и баннете добре познат играч. Неговите приятели почват да спамят на други от екипа и искат да бъдете наказани с премахване на правата , как бихте реагирали и какви мерки бихте предприели :[/i] Ще се опитам да снимам бан защото мисля дори да снимам StaffSeries ако ме приемете ако във клипа няма достатъчно proof ще покажа всички логове в сървъра! Ако се окаже ,че съм сгрешил ще се извиня и ще си поема последиците

[b]۞ СЦЕНАРИЙ 2[/b]Бих се зайнтересувам във това което е направил staff member-а питайки го какво точно е станало и защо го е [заглушил].
                    [i]► Да кажем , че някой от staff-а си позволява да отстранява играчи и да ги заглушава без причина. Какви мерки бихте предприели , ако видите , че това се случва :[/i]

[b] ۞ СЦЕНАРИЙ 3[/b]
                    [i]► Какво бихте направили , ако някой Ви записва докато споделя екран :[/i]СПОРЕД МЕН тази тема е малко сложна ,но СПЕЦИАЛНО АЗ бих продължил да го ss-вам наблягайки в търсенето на по известни cheat-ове като vape light или harambe.2-ри ВАРИАНТ просто бих му затворил банвайки го с причината ,че не е позволено да се записва докато StaffMember те ScreenShare-ва!

[b]۞ СЦЕНАРИЙ 4[/b]
                    [i]► Да речем , че системата report-ва играч за Autoclicker и той вади по 16-18 CPS , как бихте разбрали и как бихте намерили неговия Autoclicker?[/i]Дори няма да го следя направо ще го Freez-ена викайки го в discord/teamspeak.След това ще търся главно cheat-тът за който е бил report-ван най-много !

[b]۞ СЦЕНАРИЙ 5[/b]
                    [i]► Да речем , че някой Ви пише на /msg , а Вие сте намерили хакер и трябва да ви сподели , какво бихте направили/Бих казал на човека който ми пише на /msg да изчака няколко минути ,зашото проверявам даден player!.                               БЛАГОДАРЯ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВНИМАНИЕ! НАДЯВАМ СЕ ПРЕЧКИТЕ СЪЗДАДЕНИ М/У НАС ДА СЕ ОСТАВЯТ В МИНАЛОТО [VINCARE] :)

+1

2

За!

0

3

espanole mu4a4o no problemo italiano mafioze - ot mene ima6 za i produljava6 v eks faktorr

0

You are here » CrownPvP » » Moderator Applications » Drain's Application-Mod