CrownPvP

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownPvP » » Chat/Helper Application » Helper Application

Helper Application

Posts 1 to 3 of 3

1

#1 • Основна информация

► Потребителско име:Layrius

► Предишни потребителски имена:Teranity/Layrius/Cronderox/SoGoodPvPeR/Wiitt

► От коя държава сте:България

► Вашата възраст  (Минимум 13):15 лудак

► Можете ли записвате клип:мога

► Какъв ранг сте сега:Default

► Къде сте били екип:BudderPvP,WardenMC,SocialPvP,Hytheria & etc.

► Обяснете ни къде и как търсите хаковете на играчите?:ахам знам,че българите са ретарди и тъй като хаковете са на WinRar аз отварям WinRar натискам - за да е доло в taskbar и след което слагам мишката на иконата там ще излезнат
              нещата,които той е теглил ако има мод или нещо,който е в неизвестност и е над 13 кб ще му изтегля Luyten след което ще видя strings на даденият мод разбира се ;) да видя дали има нещо Injectnato + проверявам security на модовете,често това
              ми дава отговор дали човекът хаква

►  Как можете да ни помогнете, ако бъдете одобрени?:Ще сс-вам много играчи,ще намаля спам лично аз бях преди много токсик дори и с Vincare бях,но след като ме kick-наха от codered аз се почувствах гадно потърсих грешката и в момента съм

токсик с играчите,които да кажем са обиждали майка ми и така ....

► Skype за връзка:wiitt2

► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те:English - играя us factions/hcf

#2 • Задължителна Информация

► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?:

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да
             каква е причината на вашият Бан:да бях наскоро,след което ънбан тъй като Vincare счупи един блок glass и аз го хитвах... той ме банна обясних му и ме ънбанна след което видя счупеният глас

► Можете ли да се справяте с този ранг:Да лично аз съм бил Moderator w BudderPvP - грешките,които правех преди бяха,че защитавах фактионите си вече няма да е така ...

► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!:Ще се справям супер.Защо ли ?
             Еми преди главно сс-вах много,сега вече мога и да работя с Luyten и други програми ... мога да проверя stringowe на модове и така ;)
             Казвам се Антон и главно се познавам лично с Anbolise така,че да ако има нещо се обърнете към него + исках да кажа,че микрофона ми прави проблеми така,че е възможно от време на време дриверите да ми се ебават и глупости и да ;) Ако искате 
             нещо да питате така,така може да се обръщате към Anbolise ;)

Last edited by ProfessorTeranity (2018-02-07 19:18:27)

-1

2

За!

+1

3

За !

-1

You are here » CrownPvP » » Chat/Helper Application » Helper Application