► Потребителско име?: Моят IGN e Svetlio__

► Предишни потребителски имена?: Мойте предишни имена са били : SvetlioGaming , JumpeRBG , Jump3RHD

► От коя държава сте?: Аз съм от България !

► Вашата възраст  (Минимум 14)?: Аз съм на 13 години ! За жалост нямам 14 но имам опит !

► Можете ли записвате клип?: Да , аз съм YouTuber с 600 абоната !

► Какъв ранг сте сега?: Сега аз съм ранк YouTuber

► Къде сте били екип?: Бил съм екип в Old Wartic , BudderPvP , InvisibleNetwork , ArcticMC , AdventurePvP и още други сървъри
       бил съм също така и в CrownResidence !

► Какво ще направите ако , някой спами в чата и наругава играчите?: Ще го mute-на и ще кажа на момчето което е наругавано да не му
обръща внимание или да му бие ignore-a !

► С какво ще подпомогнете на сървъра , ако ви одобрим?: Ами ще помогам на хората ако имат въпроси към сървъра ! Ще гледам в чата да няма
спам и обиди ! Също така разбирам от някой плъгини така че мога и с това да помагам ! Имам много опит през годините в които съм играл ! Играя MineCraft от 6 години :) !

► Skype за връзка: Моят скайп е : jumpara7

► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те: Мога да говоря почти Английски и много малко руски !

#2 • Задължителна Информация

► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?: 5 или 6 часа [MAX 7]

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да,
             каква е причината на вашият бан: Ами да бил съм бан за реклама на сайт :)

► Можете ли да се справяте с този ранг: Имам опит и мога да се справя !

► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!: Ами аз съм на 13 от град София обичам да играя футбол и да ходя на лостове :) !
Имам хубави оценки в даскало , също така обичам да играя на Компютър на игри или всякакви неща ! <3

Не схванах много много последня въпрос за това съжелявам !
Надявам се да сте я харесали !