Име на Темата: Helper Application "Примерна Тема"

#1 • Основна информация

► Потребителско име:Моето потребителско име в момента е darkaleks

► Предишни потребителски имена:Нямам предишни потребителски имена

► От коя държава сте:Аз съм от България

► Вашата възраст  (Минимум 13):Аз съм на 14 години

► Можете ли записвате клип:Не мога да записвам клип защото лаптопа ми е е от най-хубавите

► Какъв ранг сте сега:В момента съм ранк Champion

► Къде сте били екип:Бил съм екип в много сървъра от които повечето са неизвестни,но най-скоро съм бил стаф в:
                 SauseNetword-Mod
                 SaltyCraft-Security

► Обяснете ни къде и как търсите хаковете на играчите?:Знам доста начини с които може да се провери човек,но това е главния начин с който проверявам-1.Питам го дали си признава ,че е хак  2.Карам го да натисне f3 3.Карам го да отиде в Snooper Setings 4.Отива в Google Chrome/Mozila/opera или какъвто друг браузър ,който използва и гледам историята му и изтеглянята 5.Отива в %appdata% преглеждам дали има хак или подозрителни папки,отива в versions преглеждам за подозрителна папка или хак и му казвам да отиде mods ако няма нищо тегли blsquad и проверявам обстойно

►  Как можете да ни помогнете, ако бъдете одобрени?:Ще помогна на съвъра като намаля хакерите значително,премахна нередностите в чата,отговарям на въпроси и стоя в сървъра във времето в което стаффа явно не може да влезе (много пъти ми се е случвало да няма никакъв стафф понеже е късно или поради други причини

► Skype за връзка:Моят скайп е DarkaleksBG

► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те:

#2 • Задължителна Информация

► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?:През делничните дни за сървъра ще отделям по около 5-6 часа а през събота и неделя 6-7 часа.

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да
             каква е причината на вашият Бан:Не съм бил банван от сървъра,защото не ползвам хакове и не се заяждам/обиждам със стаф

► Можете ли да се справяте с този ранг:Мога да се справя с този ранк,защото според мен е интересно да гледаш за хакери и да следиш чата (съжелявам за предишния път знам че не си вършех добре работата ,но сега ще се постарая максимално)

► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!:Аз съм доста редовен човек с чуство за хумор.Мисля,че ще се справям много добре ,защото имам гоглям опит и знам как стоят нещата.

Last edited by darkaleks (2018-02-12 18:17:46)