CrownPvP

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownPvP » » Chat/Helper Application » Аpplication for Helper: Examp

Аpplication for Helper: Examp

Posts 1 to 4 of 4

1

#1 • Основна информация

► Потребителско име: Examp

► Предишни потребителски имена: Constricteds, Sedow, Bights, viktor_toshev101

► От коя държава сте: България, град София

► Вашата възраст  (Минимум 13): на 13 съм, сериозен съм като за staff.

► Можете ли записвате клип: Да, но нямам желание.

► Какъв ранг сте сега: Member

► Къде сте били екип: Wartic - Trial-mod, BattleBulgaria - Mod+, другите server-и са малки и незначителни (не ги помня)

► Обяснете ни къде и как търсите хаковете на играчите?: Първо му казвам основните неща (f3, %appdata%, Snooper Settings), после, ако не съм намерил нищо там му пращам SS Tool-ове (BLSquad, Sarefine, etc.), след това пращам Search Everything и ако не намеря нищо

►  Как можете да ни помогнете, ако бъдете одобрени?: Бих помогнал на сегашния лигав staff... Всеки от staff-а falsemute-ва или falseban-ва...

► Skype за връзка: viktor_toshev101

► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те: Перфектен Английски и сега уча Испански

#2 • Задължителна Информация

► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?: през седмицата: 2-3 часа ако имам време. През Събота и Неделя: 4-5 часа ако имам време.

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да
             каква е причината на вашият Бан: Един път съм бил банван, причината е Staff Disrespect... Дълга история, баннал ме беше _MonsterBG_.

► Можете ли да се справяте с този ранг: Да, разбира се, щом се кандидатирам.

► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!: Като цяло не знам какво да обясня за себе си...
                                                               Със задълженията си ще се справя! Няма да falsemute-вам, falseban-вам, обиждам играчите, ще отговарям на всеки който ми зададе въпрос и най-вече - няма да abuse-вам!

Last edited by Examp / Toshev (2018-02-11 22:43:30)

0

2

nqkoi ima li jelanieto da mi otgovori na applicationa?

0

3

ot men ima6 za i prodaljava6 v eksfaktor

+1

4

Отговаряй по-точно! Все пак имаш ЗА от мен, защото те познавам и знам дали ставаш за staff.

+1

You are here » CrownPvP » » Chat/Helper Application » Аpplication for Helper: Examp