► Потребителско име: ★ Ertana

► На колко години сте (минимум 15) : ★ 16

► Къде живеете : ★ Живея в БлагоевГрад.

► Можете ли да говорите по Skype : ★ Да , мога да говоря по скайп.

► Какъв ранк сте в момента : ★ Default.

► От колко време играете : ★ Играя от доста време в сървъра , а minecraft играя от 4 години.

► Skype за връзка: ★ Live:Tedoo_2
▬▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬▬
              • Основна информация

[i]  ► Владеете ли други езици : ★ Да , владея Английски език.

► По колко време смятате да отделяте за сървъра : ★ Смятам , че ще отделям поне по 4,5 часа на ден в сървъра.

► Знаете ли какво е MutiTasking и ако да , обяснете ни : ★ MultiTasking означава : многозадачност , но за какво се използва незнам.

► Избройте всички хакове , който знаете (Препоръчително да са над 15) : ★ Jigsaw , Alien , AutoClicker , DoubleClicker , Vape , DemonClicker , Sigma , Flux , ZeroDay , Future , Wurst , Huzuni , Macro , FluxB4 , Sallos , Omega-M0d

► Банвани ли сте от сървъра и ако да , защо : ★ Да , банван съм , но много отдавна.

► Защо смятате , че Вие ще сте добро допълнение за екипа и как да ви имаме доврие : ★ Аз разбирам от много работи , защото съм бил в доста сървъри член от екипа.
Искам да направя най-доброто за сървъра , защото ми харесва много и е забавно да се играе в него.

► Обяснете ни малко за Вашият начин на проверяване : Винаги проверявам с програмата ProcessHacker , защото е доста добра , също така проверявам за аутокликери и хакове.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬▬
                • Сценарий

۞ СЦЕНАРИЙ
         [i]          ► Да кажем , че това е първата Ви седмица като част от екипа и баннете добре познат играч. Неговите приятели почват да спамят на други от екипа и искат да бъдете наказани с премахване на правата , как бихте реагирали и какви мерки бихте предприели :[/i] - Първо ще снимам клип или ще маправя снимки как той хаква , после ще кажа на оунер или админ , ще му изпратя доказателството и той ще реши.