CrownResidence │Форум│

Announcement

⚠ РЕГИСТРИРАЙ СЕ! ⚠

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Mod и Mod+ Кандидатури • » [Accepted] Mod Application

[Accepted] Mod Application

Posts 1 to 3 of 3

1

#1 • Основна информация
━━━━━━━━━━━━━━━◥◣◆◢◤━━━━━━━━━━━━━━━
            ► Потребителско име: reaper_420
            ► Предишни потребителски имена: Нямам , тъй като сървърът все още не е стартирал.
            ► от коя държава сте: България

► Вашата Възраст  (Минимум 15): 15 (навършени тази година)
            ► Можете ли записвате клип: Да , мога да записвам клипове.
            ► Какъв ранг сте сега: Нямам ранк , тъй като сървърът все още е е стартирал.
            ► Къде сте били от Екип: Бил съм екип в доста сървъри , но ще спомена само тези , който са малко по-известни : StreetPvP - Админ , EnderPvP - Модератор , GameplayBulgaria - Админ (ако някой го помни) , също така имам experience и в английски сървъри като ByteMC , SedexRSPS. Имам опит в още много сървъри , но честно казано задълженията в StreetPvP бяха най-трудни. Там се научих да проверявам както трябва , а не както повечето в България да гледат .versions и да се правят на разбирачи , а всъщност да не знаят нищо -_-
  ► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те:
Да мога да говоря Английски , който е най-говорещият се език.
     #2 • Задължителна Информация
         ► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?:
Мисля да отделям от 4 до 6 часа в сървъра , защото понякога имам задължения и в живота и се налага да изключвам компютъра.

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да
             каква е причината на вашият Бан:
Не не съм банван от сървъра.
#1 = Тъй като кандидатурата се получи твърде кратка , искам да добавя няколко неща :
Имам опит като Модератор и знам как да проверявам.
► Знам отлично и мога да Multitask-вам
► Знам как да се държа с играчите и знам моите задължения.
► Чел съм правилата и съм напълно ясно с тях.
#2 = Нека да обясня за сървърите , в който бях екип.

EnderPvP
Играчи : 30-80
Demotion/Resignation : Demotion
Позиция : Модератор
Бях в екипа на EnderPvP , но това беше преди 1 година. В екипа на EnderPvP беше пълен хаус.. Имаше хора , който не можеха да проверяват , а бяха в екипа , псуваха се и така нататък. Един ден бях се изнервил и нервите ми не устояха.. напсувах човек от екипа и това доведе до моето отстраняване. Аз не съм такъв човек , но там нямаше как да ги търпя. Бях в екипа около месец-два.

StreetPvP
Играчи : 30-100
Demotion/Resignation : Resignation
Позиция : Admin
StreetPvP беше един от най-добрите сървъри по това време , а аз бях staff дълго в него и съответно достигнах до ранка Admin. Там се научих как се прави всичко и посъбрах доста опит. Не е точно оттегляне , но сървърът затвори , защото собствениците се скараха.

ByteMC
Играчи : 40-120
Позиция : Senior-Mod
ByteMC беше доста известен сървър , но явно днес не е така , защото играчите му спаднаха доста. Когато аз бях екип там , често виждах играчите да са около 100. Там вече бях доста опитен и нямах проблеми. Играчите намаляха и това доведе до моето оттегляне , а и имах задължения.

SedexRSPS
Играчи : 50
Позиция : Ranger (Moderator)
SedexRSPS е Minigames , Pixelmon , Survival и Factions сървър. Аз имах доста опит там , тъй като бях играл 1 година в него .. беше ми доста интересно. Имах голям рейтинг във форума и собствениците се нуждаеха от екип. Предложих им се , но не им обещах много , тъй като беше лято. Не минах през ранка Helper , незнайно защо .. просто ме сложиха Модератор

0

2

• Здравей, кандидатурата ти е приета! •

• Пиши ми на лично в Скайп: vesko1250 •

0

3

Добре

0

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Mod и Mod+ Кандидатури • » [Accepted] Mod Application