CrownResidence │Форум│

Announcement

⚠ РЕГИСТРИРАЙ СЕ! ⚠

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Mod и Mod+ Кандидатури • » [Denied] Кандидатура от Razer76 за Модератор

[Denied] Кандидатура от Razer76 за Модератор

Posts 1 to 10 of 10

1

#1 • Основна информация

► Потребителско име: Razer76
            ► Предишни потребителски имена: Имам само едно: KostaBG
            ► От коя държава сте: България

► Вашата Възраст  (Минимум 15): Аз съм на 15 години
            ► Можете ли записвате клип: Да мога, защото имам YouTube канал със 350 абоната
            ► Какъв ранг сте сега: Обикновен - User
            ► Къде сте били от Екип: EnderPvP и в един от сървърите на ItzD3luxBG (също така съм имал сървъри и съм доста във час със нещата)

► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те: За съжаление английският език не ми е много добър
     #2 • Задължителна Информация
         ► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?: За сървъра ще отделям по 4,5 часа на ден, защото все пак имам и личен живот + при никаква възможност няма да мога 6 часа за което се извинявам и Ви моля да ме разберете

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да
             каква е причината на вашият Бан: Не, не съм банван от сървъра
         ► Можете ли да се справяте с този ранг: Да, разбира се, иначе нямаше да се кандидатирам :)
         ► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!: Както по нагоре написах на 15 години съм и през свободното си време обичам да играя тенис. Не съм човек, който да седи 24/7 пред компютъра. Със моите задължения се справям добре (поне за сега) :) . От мен ще бъдете доволни :) Лек Ден

0

2

Кандидатурата ти не е чак толкова добра , но не е и лоша. Има какво още да се добави.Ще те помоля да кажеш nickname-овете когато си бил staff в изброените сървъри. Ако добавиш и повече детайли от мен ще имаш ЗА , но за момента съм ПРОТИВ.

0

3

Здравей, добави още малко детайли по твоята кандидатура и ще видим

Пример: как можеш да проверяваш и т.н

► Как би минало твоето проверяване:

► Какви неща би търсил на хората за хак:

► Какви видове хакове знаете?:

0

4

► Как би минало твоето проверяване: Всяко проверяване си има стъпки, които ще спазя ! 1. Както винаги се проверява версията на играча - ESC-OPTIONS-SNOOPER SETTINGS, след това ако е нужно проверяваме %appdata%-.minecraft, и най- накрая SS-TOOL (задължително) и ако имам все още съмнения, че човекът е хак гледам дали има флашка и какво има на нея защото ми се е случвало да намирам хакове на флашка
         ► Какви неща би търсил на хората за хак: Всякакъв вид
         ► Какви видове хакове знаете?: Попринцип не знам много, но най често ползваните ги знам (Huzuni-Wurst-WolfRam-DoubleClick-Vape)

ОТНОСНО Reaper: Razer76

0

5

Все още не ми е достатъчно. Виждам , че си малко неопитен в проверяването. Това с видовете хакове .. хич не ми хареса. Ще те съветвам да се кандидатираш за по-малък ранк , тъй като нямаш толкова много опит. Нищо против теб , но на нас ни трябват опитни хора в екипа. Ако решиш мога да те науча на няколко неща.
Искам да отговориш на следните въпроси -

► Как и  кой програми проверяваш през SS Tool-а :
► Какво се прави с Process Hаcker :
► С кой SS Tool проверяваш :
За момента мнението ми е отрицателно , но не се предавай.

0

6

► Как и  кой програми проверяваш през SS Tool-а :
► Какво се прави с Process Hаcker :
► С кой SS Tool проверяваш :

0

7

► Как и  кой програми проверяваш през SS Tool-а : Проверявам всякакви видове хакери, autoclicker-и и програми
► Какво се прави с Process Hаcker : Със тази програма се вижда всякакви програми, процеси, състояние на интернета и пространството на компютъра.
► С кой SS Tool проверяваш : Valux и BlackList Squad, не мисля че са най-добрите но стават

0

8

Не си ми обяснил как проверяваш през SS Tool-a , гледай въпросите преди да бързаш.
Съжалявам , но вотът ми е отрицателен. Нека изчакаме Vincare все пак

0

9

Или пък съм сметнал, че не е нужно защото за да имам тези две програми трябва и да знам как се проверява с тях и все пак не вярвам някой който е работил с тези програми да не знае как. Все пак ти благодаря за гласуването. Лека вечер.

0

10

d

0

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Mod и Mod+ Кандидатури • » [Denied] Кандидатура от Razer76 за Модератор