CrownFactions

Announcement

⚠ РЕГИСТРИРАЙ СЕ! ⚠

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownFactions » • Mod, Mod+ Applications • » [Denied] Кандидатура от dominatorrr за Модератор

[Denied] Кандидатура от dominatorrr за Модератор

Posts 1 to 11 of 11

1

► Потребителско имe:dominatorrr
► Предишни потребителски имена:Нямам,защото сървъра още не е пуснат
► От коя държава сте:България
► Вашата Възраст  (Минимум 15):16
► Можете ли записвате клип:Да,мога
► Какъв ранг сте сега:Никакъв,тъй като сървъра все още не е пуснат
► Къде сте били от Екип:IplexMC-Moderator (1 месец),Divictus Gaming-Helper (2 седмици),NetherCraft-Moderator (2 месеца)
► Освен български други езици можете ли да говорите и ако да какви са те:Да,мога да говоря английски
► Колко време на ден ще отделяте,за сървъра?:Към 6 до 7 часа все пак имам личен живот
► Баннвани ли сте от сървъра и ако да каква е причината на вашият Бан:Не,не съм бил банван
► Можете ли да се справяте с този ранг:Разбира се,иначе нямаше да се кандидатирам
► Обеснете малко за вас, и как ще се справяте с вашите задължения!:Аз се казвам Пламен от град Варна на 16 и да мисля че ще се справя
► Как би минало твоето проверяване:Първо им казвам да не лефтват от сървъра като им намеря скайпа задължително трябва да напишат нещо в чата и да им излезне тяхното име после ги карам да натиснат f3 като излезне инфо горе в ляво и видя хак директно ги банвам после да отворят кошчето,после изтеглени файлове в Компютър след това %appdata%-.minecraft-version и да отворят всяка версия,Историята на браузърът
► Какви неща би търсил на хората за хак:Ще проверя всеки браузър във историята,.minecraft-version,Esc-Snooper Settings и да видя версията му,Options-Control След това ще сменя контрола на Attack/Destroy от Button 2 на десен шифт после ще проверя Resource Packovete му има много други варианти но ще ми отнеме около 1 час само да го напиша
► Какви видове хакове знаете?:Разбира се:Huzuni,Wurst,WolfRam,DoubleClick,Vape,Killaura,Antiknockback,RollBack,BowAimbot,FlyHack,SkillClient,x-ray,WallHack и много други.
Лека вечер надявам се да ви бъда от ползва.

0

2

dominatorrr wrote:

► Предишни потребителски имена:Само това е.
► Къде сте били от Екип:IplexMC-Moderator (1 месец),Divictus Gaming-Helper (2 седмици),NetherCraft-Moderator (2 месеца)
► Освен български други езици можете ли да говорите и ако да какви са те:Да,мога да говоря английски
► Колко време на ден ще отделяте,за сървъра?:Към 6 до 7 часа все пак имам личен живот
► Баннвани ли сте от сървъра и ако да каква е причината на вашият Бан:Не,не съм бил банван
► Можете ли да се справяте с този ранг:Разбира се,иначе нямаше да се кандидатирам
► Обеснете малко за вас, и как ще се справяте с вашите задължения!:Аз се казвам Пламен от град Варна на 16 и да мисля че ще се справя
► Как би минало твоето проверяване:Първо им казвам да не лефтват от сървъра като им намеря скайпа задължително трябва да напишат нещо в чата и да им излезне тяхното име после ги карам да натиснат f3 като излезне инфо горе в ляво и видя хак директно ги банвам после да отворят кошчето,после изтеглени файлове в Компютър след това %appdata%-.minecraft-version и да отворят всяка версия,Историята на браузърът
► Какви неща би търсил на хората за хак:Ще проверя всеки браузър във историята,.minecraft-version,Esc-Snooper Settings и да видя версията му,Options-Control След това ще сменя контрола на Attack/Destroy от Button 2 на десен шифт после ще проверя Resource Packovete му има много други варианти но ще ми отнеме около 1 час само да го напиша
► Какви видове хакове знаете?:Разбира се:Huzuni,Wurst,WolfRam,DoubleClick,Vape,Killaura,Antiknockback,RollBack,BowAimbot,FlyHack,SkillClient,x-ray,WallHack и много други.

0

3

ПАС. Нуждае се от детайл

0

4

Здравей, забравил си да вземеш от примерната кандидатура "Сценарийте" но ще видим и без тях да ли можем да те земем, за сега Нямам точно мнение!

0

5

Извинявай VINCARE вие я промених те.А аз я направих по-предишните критерий.

0

6

Моля попълнете сценарийте

0

7

Знам съжелявам просто не бях сложил и за Mod ранка.. :D

0

8

► Предишни потребителски имена:Само dominatorrr e
► От коя държава сте:България

СЦЕНАРИЙ 1:банвам хакера ,понеже всеки с хак познат или непознат трябва да се накаже
а на другите които спамят на другите админи бих пратил клип как оня е хакер
за да се запознае и другия админ с неговия случай

СЦЕНАРИЙ 2:Съобщавам на ownera и му пращам клип да му махне правата

СЦЕНАРИЙ 3:Бих го баннал за 1 ден

СЦЕНАРИЙ 4:Не съм запознат добре

СЦЕНАРИЙ 5:Ще чуя какво ми пише на /msg и ще наблюдавам хакера да не leftne от споделянето

0

9

Съжалявам , но след сценарийте ме уби направо.. Против.

0

10

Против !

0

11

Съжелявам твоята кандидатура е отхвърлена!

Опитай отново след 1 Седмица!

0

You are here » CrownFactions » • Mod, Mod+ Applications • » [Denied] Кандидатура от dominatorrr за Модератор