CrownResidence │Форум│

Announcement

⚠ РЕГИСТРИРАЙ СЕ! ⚠

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Mod и Mod+ Кандидатури • » Кандидатура за Модератор

Кандидатура за Модератор

Posts 1 to 6 of 6

1

#1 • Потребителска информация
                  ► Потребителско име: Razer76★   
                   ► На колко години сте (минимум 15) : 15
                   ► Къде живеете : Благоевград
                   ► Можете ли да говорите по Skype : да, но зависи от часовото време
                   ► Какъв ранк сте в момента : Нормален
                   ► От колко време играете Minecraft : От 2014 година
▬▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬▬
                   #2 • Основна информация :
                   ► Владеете ли други езици : Английски, но не много добре
                   ► По колко време смятате да отделяте за сървъра : За сървъра ще отделям по 4,5 часа на ден, защото все пак имам и личен живот + при никаква възможност няма да мога 6 часа за което се извинявам и Ви моля да ме разберете
                   ► Знаете ли какво е MutiTasking и ако да , обяснете ни : Мисля, че това е вършене на няколко неща едновременно
                   ► Избройте всички хакове , който знаете (Препоръчително да са над 15) : Huzuni, Wurst, Vape, Autoclicker, WolfRam, Reflex, Matrix, Luna, Creeper, Deluge, Pandora, Lyfe и Aware (последните 4 ги научих скоро)
                   ► Банвани ли сте от сървъра и ако да , защо : Не, не съм
                   ► Защо смятате , че Вие ще сте добро допълнение за екипа и как да ви имаме доврие : Мисля, че ще съм добро допълнение защото ще съм в полза на сървъра, ще си върша добре работата, ще изпълнявам задълженията си. Доверие, както на всеки нов човек не може да имате, но аз Ви уверявам, че на мен можете да ми имате доверие.                     
                   ► Обяснете ни малко за Вашият начин на проверяване : Всяко проверяване си има стъпки, които ще спазя ! 1. Както винаги се проверява версията на играча - ESC-OPTIONS-SNOOPER SETTINGS, след това ако е нужно проверяваме %appdata%-.minecraft, и най- накрая SS-TOOL (задължително) и ако имам все още съмнения, че човекът е хак гледам дали има флашка и какво има на нея защото ми се е случвало да намирам хакове на флашка
▬▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬▬
                   #3 • Сценарий

۞ СЦЕНАРИЙ 1
                   ► Да кажем , че това е първата Ви седмица като част от екипа и баннете добре познат играч. Неговите приятели почват да спамят на други от екипа и искат да бъдете наказани с премахване на правата , как бихте реагирали и какви мерки бихте предприели : В такива моменти човек не може да направи друго освен да ги игнорира, но човека който го е баннал знае че добре си е свършил работата няма от какво да се притеснява.
                   ۞ СЦЕНАРИЙ 2
                    ► Да кажем , че някой от staff-а си позволява да отстранява играчи и да ги заглушава без причина. Какви мерки бихте предприели , ако видите , че това се случва :
Първото нещо което бих направил е да го банна (ако имам бан), после си има логове и ще се види какво е правил, но ако нямам бан няма какво да направя освен да го снимам
                    ۞ СЦЕНАРИЙ 3
                    ► Какво бихте направили , ако някой Ви записва докато споделя екран : По принцип, няма как да стане защото ще се вижда програма с която записва и ще го накарам да я загаси, но ако стане няма за какво да се притеснявам като знам, че съм го проверим както всеки един друг човек
                   ۞ СЦЕНАРИЙ 4
                    ► Да речем , че системата report-ва играч за Autoclicker и той вади по 16-18 CPS , как бихте разбрали и как бихте намерили неговия Autoclicker? 1. Гледам дали го има като хак. 2. Проверявам модела на мишката дали подържа AutoClicker и после го SS-Tools-ваме (правим всичко това защото не можем да се доверим на 1 AntiCheat)
                   ۞ СЦЕНАРИЙ 5► Да речем , че някой Ви пише на /msg , а Вие сте намерили хакер и трябва да ви сподели , какво бихте направили : Ще пиша на човека който ми пише на  лично да ми пише малко по-късно, защото проверявам играч

0

2

Не са минали 3 дена от предишната кандидатура.

0

3

Vincare ми каза, че мога по новият образец

0

4

Аз му казах да се опита пак тай като бяхме с стар образец

+1

5

Иначе, как е кандидатурата ?

0

6

Още се мисли по твоята кандидатура!

За сега чакай!

0

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Mod и Mod+ Кандидатури • » Кандидатура за Модератор