CrownResidence │Форум│

Announcement

⚠ РЕГИСТРИРАЙ СЕ! ⚠

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » Кандидатура за ChatHelper - sanctus_ignis

Кандидатура за ChatHelper - sanctus_ignis

Posts 1 to 2 of 2

1

#1 • Основна информация

► Потребителско име?:sanctus_ignis
            ► Предишни потребителски имена?:Нямам
            ► От коя държава сте?:България

► Вашата възраст  (Минимум 14)?:14
            ► Можете ли записвате клип?:Да ,дори съм качил трейлъра ви ето ви и името:FriendsPlayz TV
            ► Какъв ранг сте сега?:Нямам ранг защото сървъра още не е пуснат!
            ► Къде сте били екип?:DeltaMC
            ► Какво ще направите ако , някой спами в чата и наругава играчите?:Ще го заглуша за даденото време.Например ако спами ще го мутна за 1 час с командата /mute ник време причина и се унмутва с командата /unmute ник
            ► С какво ще подпомогнете на сървъра , ако ви одобрим?:С чата.Не знам дали в самия сървър ще се псува и тем подобни защото ако не се псува ,рекламира и спами няма защо да търсите стаф ,но за всеки случай си наберете стаф.
  ► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те:Да ,английски.
     #2 • Задължителна Информация
         ► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?:по 2,3 часа но през почивните дни около 4,5.

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да,
             каква е причината на вашият бан:Не ,защото сървъра не е пуснат.
         ► Можете ли да се справяте с този ранг:Да мисля че мога ,защото съм бил в известен сървър и съм се справял.
         ► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!:Ами на 14 съм ,живея в Петрич и се занимавам с клипове с Майнкрафт сървъри и други игри.

0

2

Против.
-
   ► С какво ще подпомогнете на сървъра , ако ви одобрим?:С чата.Не знам дали в самия сървър ще се псува и тем подобни защото ако не се псува ,рекламира и спами няма защо да търсите стаф ,но за всеки случай си наберете стаф.
-
Това обяснавяа всичко

0

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » Кандидатура за ChatHelper - sanctus_ignis