CrownResidence │Форум│

Announcement

⚠ РЕГИСТРИРАЙ СЕ! ⚠

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » Кандидатура за Helper

Кандидатура за Helper

Posts 1 to 2 of 2

1

► Потребителско име: JustKokoBG
            ► Предишни потребителски имена:mariopvp,justkokopvp
            ► От коя държава сте:България
            ► Вашата възраст  (Минимум 13): На 14 години съм на 28 декември правя 15 .!
            ► Можете ли записвате клип: Да мога да записвам клип .
            ► Какъв ранг сте сега: Default
            ► Къде сте били екип: Wartic,MC-Bulgaria,nightmarepvp,blazedpvp,EliteMC
            ► Обяснете ни къде и как търсите хаковете на играчите?:  Ами аз проверявам първо %appdata% проверявам историята с 2 SSTools ProcessHacker натискам десен бутон на version свойства предишни версий гледам там дали е трил хака или не после истеглени файлове с SStools проверявам вс . и натам доста добре проверявам ★ Знам и доста други начини .
            ►  Как можете да ни помогнете, ако бъдете одобрени?: Ами смятъм защото ще помогна с развитието на сървъра и ще стане доста известен ще баннвам хакерите който е репортнал с /report или AntiCheat-a и играчите ще са доволни да няма хакери в сървърат и ще е доста добре . Защото някой играч когато умре от хакер ще му стане гадно и ще спре да играе в сървърат . ★
  ► Освен български други езици можете ли 
      да говорите и ако да какви са те:Да мога да говоря английски .
#2 • Задължителна Информация
         ► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?:Ами мисля събота и неделя от 8-9 часа - Иначе през седмицата от 1:30 до 22:00
         ► Баннвани ли сте от сървъра и ако да
             каква е причината на вашият Бан:Не несъм бил банван .
         ► Можете ли да се справяте с този ранг: Да мога да се справя .
         ► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!:Първо ще ви се представя. Казвам се Марио и съм от град Берковица Област (Монтана). Обичам да се занимавам със спорт, особено с футбол. За сървъра - Ще гледам да съм максимално редовен, да помагам с каквото мога и да следя чата за нарушители и да следя хакери . Благодаря за отделеното време !

0

2

Против!
Бих искал да ти дам положителен вот, но не мога да го направя при положение, че имаш правописни грешки. Бих променил моето мнение, ако дадеш доказателства, че сил бил екип в изброените сървъри и ако редактираш своята кандидатура.

0

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » Кандидатура за Helper