CrownResidence │Форум│

Announcement

⚠ РЕГИСТРИРАЙ СЕ! ⚠

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » Кандидатура за Helper от boot4e_

Кандидатура за Helper от boot4e_

Posts 1 to 2 of 2

1

#1 • Основна информация

► Потребителско име:boot4e_
            ► Предишни потребителски имена:boot4e,boot4ebg
            ► От коя държава сте:България

► Вашата възраст  (Минимум 13):На 17 съм след 4 месеца ставам на 18 :)
            ► Можете ли записвате клип:Да дори имам и канал в youtube
            ► Какъв ранг сте сега:Basic (freerank)
            ► Къде сте били екип:Бил съм Chat - helper в endergod :)   (в по старите сезони още като го държеше амнезията:)
            ► Обяснете ни къде и как търсите хаковете на играчите?:Еми като за начало старта пише там и ако излезе нещо други варианти са с програма за сс-ване само че забравих как се казваше в играта също snooper settings историята на browsera .minecraft повече няма да казвам защото някой може да се възползва и да намери начин да скрие хака :)

►  Как можете да ни помогнете, ако бъдете одобрени?:ще проверявам за хакове,ще мутвам спамещи те,мога също така да настройвам плъгини не всички ама повечето,ще помагам на играчите които имат нужда,ако трябва мога и да строя различни постройки за сървъра :)

► Skype за връзка:dilian4o_1
  ► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те:освен български мога и английски до някаде :)
     #2 • Задължителна Информация
         ► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?:4-5-6 часа зависи но немога да съм 24/7 вътре се пак имам и личен живот :)

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да
             каква е причината на вашият Бан:Несъм :)
         ► Можете ли да се справяте с този ранг:Да защо да не мога :)
         ► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!:Дилян се казвам от Сливен съм как ще се справям с задълженията си по горе съм описал в въпроса  ►  Как можете да ни помогнете, ако бъдете одобрени?

0

2

ppc се проверява също и с SS TOOL
ПАС

0

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » Кандидатура за Helper от boot4e_