CrownResidence │Форум│

Announcement

⚠ РЕГИСТРИРАЙ СЕ! ⚠

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » Helper кандидатура от NickProGG

Helper кандидатура от NickProGG

Posts 1 to 5 of 5

1

► Потребителско име:NickProGG.
            ► Предишни потребителски имена:Преди около доста време играех в Practice сървъра и там името ми беше NICKPROBG. :)
            ► От коя държава сте:От България.
            ► Вашата възраст  (Минимум 13):На 14 години съм и февруари ще съм на 15 :) .
            ► Можете ли записвате клип:Да аз имам канал,но не съм снимал от доста време.
            ► Какъв ранг сте сега:Сега съм Default.
            ► Къде сте били екип:Ами на много места едни от които са WeekCraft,Bulgaria Craft,BG-MC и др. :)
            ► Обяснете ни къде и как търсите хаковете на играчите?:Ако се съмнявам в някой играч му пиша да сподели екран на скайп или да отвори AnyDesk и тогава първо мъ казвам да отвори настройките и след това Snooper Settings.Там гледам каква версия е пуснал играча.След това %appdata% mods и versions.И след това гледам за Vape и така.
            ►  Как можете да ни помогнете, ако бъдете одобрени?:Разбирам най-много от plugin-и.Ще помагам с чата и ще бъда колкото се може по-мил с всички. :) ^^
            ► Skype за връзка:nickprobg.
            ► Освен български други езици можете ли
            да говорите и ако да какви са те:В момента уча английски и го знам доста добре ! ;)
            ► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?: Ще се пробвам колкото се може повече. Минимум 5-6 часа или по-малко. :)
            ► Баннвани ли сте от сървъра и ако да
             каква е причината на вашият Бан: Не съм бил баннват,защото спасвам правилата. :)
            ► Можете ли да се справяте с този ранг:Да мога.Най-вече защото ми е забвно да играя и да следа хакери ! :)
            ► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!Името ми е Никола,ще се справям с всичко което мога и ще бъде мил с всички! :)

-Поздрави на всички от екипа на сървара !

0

2

ПАС. Добави повече детайл.

0

3

reaper
В кое?

0

4

Проверяваш също и със  SS tools ПРОТИВ

0

5

Ghastly
Да но с тях е по-лесно и аз НЕ проверявам с SS Tool-ове.

0

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » Helper кандидатура от NickProGG