CrownResidence │Форум│

Announcement

⚠ РЕГИСТРИРАЙ СЕ! ⚠

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » Кандидатура за ранг Chat-Helper

Кандидатура за ранг Chat-Helper

Posts 1 to 8 of 8

1

#1 • Основна информация

► Потребителско име?: ObichamAlisia
            ► Предишни потребителски имена?: NikeTh3LegenD
            ► От коя държава сте?: България

► Вашата възраст  (Минимум 14)?: 14 (Навършени)
            ► Можете ли записвате клип?: Не се занимавам с заснемане на клипове.
            ► Какъв ранг сте сега?: Попринцип Default
            ► Къде сте били екип?: EnderGoD - ChatHelper / BudderPvP - Helper / PvPBulgaria - ChatMod / EnderPvP - Admin
            ► Какво ще направите ако , някой спами в чата и наругава играчите?: По правилата на сървъра, ще трябва да го мютна за определено време.
            ► С какво ще подпомогнете на сървъра , ако ви одобрим?: Най-вече да се намали спама в чата, да няма глупости и т.н. и с другото което ще помогна е да се развие сървъра.
            ► Skype за връзка: stylebg_fans

► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те: Владея Немски език и от тази година, започнах изучаване на Английски език. С английския мога да се оправям до някаква степен.

#2 • Задължителна Информация
         ► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?: 3/4 часа дневно, а през уикендите по 4/5 часа дневно.

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да,
             каква е причината на вашият бан: Никога не съм бил банван по никаква причина.
         ► Можете ли да се справяте с този ранг: Да имам опит.
         ► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!: Казвам се Иван на 14 години от град Приморско. Освен седенето на комютъра, ходя на Фитнес и Лостове, отделно тренирам Футбол и излизам с фр-та. За задълженията който ще имам ако ме изберете, ще се постарая да съм максимално съсредоточен в играта, да изпълнявам това което трябва и да се надяваме да няма излишни глупости.

0

2

Това за PVPBulgaria е лъжа няма ранк ChatMod

0

3

Не е лъжа, такъв ранг имаше преди 3/4 месеца горе/долу, оттогава не съм влизал да играя там и сигурно са ме премахнали от екипа.

0

4

Поправи си правописните грешки и тогава ще дам вота си.

0

5

#1 • Основна информация

► Потребителско име?: ObichamAlisia
            ► Предишни потребителски имена?: NikeTh3LegenD
            ► От коя държава сте?: България

► Вашата възраст  (Минимум 14)?: 14 (Навършени)
            ► Можете ли записвате клип?: Не се занимавам с снимане на клипове.
            ► Какъв ранг сте сега?: Попринцип Default
            ► Къде сте били екип?: EnderGoD - ChatHelper / BudderPvP - Helper / PvPBulgaria - ChatMod / EnderPvP - Admin
            ► Какво ще направите ако , някой спами в чата и наругава играчите?: По правилата на сървъра, ще трябва да го мютна за определено време.
            ► С какво ще подпомогнете на сървъра , ако ви одобрим?: Най-вече да се намали спама в чата, да няма глупости и т.н. и с другото което ще помогна е да се развие сървъра.
            ► Skype за връзка: stylebg_fans
  ► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те: Знам Немски език и от тази година, започнах изучаване на Английски език. С английския мога да се оправям до някаква степен.
     #2 • Задължителна Информация
         ► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?: 3/4 часа дневно, а през почивните дни по 4/5 часа.

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да,
             каква е причината на вашият бан: Не
         ► Можете ли да се справяте с този ранг: Да имам опит.
         ► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!: Казвам се Иван на 14 години от град Приморско. Освен седенето на компютъра, ходя на фитнес и лостове, отделно тренирам Футбол и излизам с приятели. За задълженията които ще имам ако ме изберете, ще се постарая да съм максимално съсредоточен в играта, да изпълнявам това което трябва и да се надяваме да няма излишни глупости.

0

6

ПРОТИВ

0

7

Аз давам ЗА!Кандидатурата ми ти хареса + виждал съм те rank-chathelper в Endergod!Мисля че ще се справиш!

0

8

StiliEU
Благодаря и оценявам това!

0

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » Кандидатура за ранг Chat-Helper