"Chat-Helper"

#1 • Основна информация

► Потребителско име?:Dankata123

► Предишни потребителски имена?:FeelBonnie

► От коя държава сте?:България

► Вашата възраст  (Минимум 14)?:13(на 17 февруари Правя 14)

► Можете ли записвате клип?:Да мога да записвам клипове имам канал със 133 Абоната

► Какъв ранг сте сега?:CROWN

► Къде сте били екип?: Във PvPBulgariaPvP бях Helper, но следващите 3 часа се отказах имал съм и мой Server който се рави добре но го спрях!! И имаше още два но неги помня кои бяха!! :)

► Какво ще направите ако , някой спами в чата и наругава играчите?:Ако някои спами във чата или обижда играчите ще го mute за определено време а ако е наспамил повече примерно от 6 реда за 1 час или 45 минути :)

► С какво ще подпомогнете на сървъра , ако ви одобрим?: Ще помогна със развитието му, ще помагам на играчите ако имат някакъв проблем и, ще помагам със някои warpo-ве ако ви трябва помощ и така нататък.!!

► Skype за връзка: Dankata123

► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те:Аз знам Английски 3-години подред завършвам само със 6 по Агнлийски!! :)

#2 • Задължителна Информация

► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?:Ще мога да отделям по 6/7/8 часа когато несъм на тренировки а когато съм на тренировки към 4/5 часа :)

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да,
             каква е причината на вашият бан:Не никога несъм бил банван. И няма да бъда, защото според мен няма да има причина!!!

► Можете ли да се справяте с този ранг:Аз мисля, че ще се справя със този ранг, защото знам какво е да си от екипа и знам какво трябва да правиш!!!

► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!:Със мойте задължения аз мисля, че ще се справя перфектно.Сега за мен Казвам се Даниел на 13 съм от Град Варна хобито ми е футбол дори преди тренирах във черно море но сега тренирам другаде.!!!!

Това беше от мен надявам се да ви хареса :) !!!