CrownResidence │Форум│

Announcement

⚠ РЕГИСТРИРАЙ СЕ! ⚠

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » [Accepted]Кандидатура за "Helper"

[Accepted]Кандидатура за "Helper"

Posts 1 to 3 of 3

1

► Потребителско име: Fi4ataa
            ► Предишни потребителски имена:fi4ata2
            ► От коя държава сте:България

► Вашата възраст  (Минимум 13):18
            ► Можете ли записвате клип:Мога,но не снимам
            ► Какъв ранг сте сега:Basic
            ► Къде сте били екип:PvPBulgaria,DeltaMC,CreeperPvP и още доста,но по-малки сървъри
            ► Обяснете ни къде и как търсите хаковете на играчите?:Като за начало в играта,след това или ги карам да теглят програма или в майнкрафт папката оттам версиите и ресурсните пакети
            ►  Как можете да ни помогнете, ако бъдете одобрени?:Бих помогнал със развитието на сървъра,защото играя от доста време играта и знам горе-долу как се развива сървър.

► Skype за връзка:fi4ata_189
  ► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те:Немски,Англииски,малко Испански и малко Руски
     #2 • Задължителна Информация
         ► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?:Минимум 3 часа

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да
             каква е причината на вашият Бан:Не,никога
         ► Можете ли да се справяте с този ранг:Мисля,че ще мога,защото съм бил във доста сървъри такъв ранг и знам как да се оправям
         ► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!:Бих подходил сериозно и като за начало,ако няма онлайн ChatHelper бих гледал чата...Ще следя ПвП-то и ще гледам,ако репортват даден играч да бъде проверен..Също така бих помагал и на другата част от стаффа,ако имат нужда от помощ

0

2

За от мен! Сега чакам и др.а Админ да си каже мнението и ще решим

0

3

Одобрен! Ще се свържем с теб в скайп.

0

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » [Accepted]Кандидатура за "Helper"