CrownResidence │Форум│

Announcement

⚠ РЕГИСТРИРАЙ СЕ! ⚠

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » [Accepted]Helper кандидатура

[Accepted]Helper кандидатура

Posts 1 to 4 of 4

1

► Потребителско име:NickProGG

► Предишни потребителски имена:В миналия Practice server се пишех NICKPROBG.

► От коя държава сте:От София България.

► Вашата възраст  (Минимум 13):На 14.

► Можете ли записвате клип:Да и имам 100 съба,но предишните клипове не са мои.Един приятел снима с моя NICK.

► Какъв ранг сте сега:Basic.

► Къде сте били екип:EnderPvP-admin,WeekCraft-Co-Owner,MafiaPvP-Chat-Helper и в др.

► Обяснете ни къде и как търсите хаковете на играчите?:Първоначално F3 в играта и след това в настройките Snooper Settings.След това %appdata% там
                versions,resourcepacks и mods.Във versions гледам за Blatant Hacks.В resourcepacks гледам за X-RAY.В mods гледам за хакове като Cracked Vape,Gucci,Willy е forge
                hack,но и за него гледам.И рядко проверявам със SS Tool.

►  Как можете да ни помогнете, ако бъдете одобрени?:Ще се пробвам да развия сървъра колкото се може повече,ще пиша в Skype и др.

► Skype за връзка:nickprobg

► Освен български други езици можете ли
               да говорите и ако да какви са те:Да английски и много малка част на немски.

► Колко време на ден ще отделяте,
               за сървъра?:
               Понеделник,Вторник,Сряда ще отделям по 4-5 часа,а може и повече.
               Четвъртък,Петък по 6-7 часа.
               Събота и Неделя по 7,8,9 часа ако нямам работа.

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да
             каква е причината на вашият Бан:Не и се старая да не ме баннват.

► Можете ли да се справяте с този ранг:Да и имам опит.

► Обеснете малко за вас, и как ще се
               Справяте с вашите задължения!:Никола ми е името,живея в София,на 14 г.Това е любимият ми сървър и ще си изпълнявам зъдълженията си като гледам чата
               редовно,ако някой иска линк или др. ще му го дам,ще следа за хакери и ще се пробвам да развия максимално сървъра!  ^^

0

2

ЗА

0

3

Ghastly
Мерси :)

0

4

ОДОБРЕН ЗА CHATHELPER!

0

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » [Accepted]Helper кандидатура