CrownResidence │Форум│

Announcement

⚠ РЕГИСТРИРАЙ СЕ! ⚠

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » Helper Application - Presk0w

Helper Application - Presk0w

Posts 1 to 3 of 3

1

#1 • Основна информация

► Потребителско име: Presk0w_420

► Предишни потребителски имена: Предишните ми nickname-oве са били преди около 4-5 години и като цяло едва ли ще ги знаете, но: TheComb0BG, TheBlackKillerBG.

► От коя държава сте: Живея в Сливен, България.

► Вашата възраст  (Минимум 13): На 14 години съм.

► Можете ли записвате клип: Когато мога, ще снимам Staff Series.

► Какъв ранг сте сега: Rank-ът ми в сървъра вмомента е Basic.

► Къде сте били екип: Бил съм екип в много български сървъри, които са се развивали доста добре включително и старият сървър нa Vincare ShuttlePvP. Та те са: ЕxoppaBulgaria-Helper, ShuttlePvP-ChatMod, MafiaPvP-Helper, BattleBulgaria, BulgariaCraft-Helper, BlazedPvP-MoD, EliteMC-ChatMoD и други, за които вмомента не мога да се сетя.

► Обяснете ни къде и как търсите хаковете на играчите?: Kато цяло има много варианти за SS-ване, но сега ще кажа основните от тях. От начало се проверяват Snooper Settings и F3 в MineCraft, a после им казвам да отворят "скрити" за да се виждат всички файлове. След това отварят %appdata%, aко имат папка mods пълна с модове, ще ги проверя внимателно отворени със WinRAR, после папката resourcepacks против X-Ray texturepacks. После ще им проверя папката versions и ще го накарам  да отвори всички версии от 1.7 до 1.8.9 отворени Java Fail-a със WinRAR. После го проверявам в браузърите, които ползва, а на края ще му пратя BLSquad, за да го изтегли и ще му проверя Scanners, което са всички версии отново за всеки случай, за да може ако е имало хак да го detect-не. След това му проверявам EveryThing в BLSquad-a и го карам да търси следните хакове: Vape, 7Clicker, Clicker, AutoClicker, SpeedAutoClicker, DoubleClick, TripleClick, Huzuni, Kronus, Nodus, Killaura, AntiKB, Drek, VapeLite, Metro, Vape v3, Macro, Kurium, Merge. Това е главното за SS-ването.

►  Как можете да ни помогнете, ако бъдете одобрени?:
      да говорите и ако да какви са те: Мога да помогна със намаляването на спама,обидите и хакерите в сървъра! Като редовно следя чата дори и когато бъда на PvP!

► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те: Мога да говоря английски език, колкото да се разбера с някой играч, понеже не мога да кажа че го знам перфектно.

#2 • Задължителна Информация

► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?: Всеки ден от седмицата ще мога да отделям минимум 4-5 часа за сървъра, а през почивните дни и ваканциите по 6-7-8 часа.

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да
             каква е причината на вашият Бан: Не, никога не съм бил бан-ван в сървъра.

► Можете ли да се справяте с този ранг: Гарантирам, че ще се справя с задълженията си към сървъра, понеже искам той да върви напред и нагоре! :)

► Обеснете малко за вас, и как ще се
             справяте с вашите задължения!: Ами занимавам се с футбол и през свободното си време играя MineCraft. Ще се отнеса напълно сериозно към правата си! Няма да позволя да има спам, хакери и обиди, реклами на сървъри/сайтове докато бъда в сървъра. Ще помагам на играчи редовно за: команди, въпроси или няквакви проблеми свързани със сървъра!

Благодаря за отделеното време! Пожелавам късмет на мен и на другите пичове, защото сървъра наистина си заслужава! :)

⚠ ВАЖНО! Ако се кандидатирате за
             този ранг и ако бъдете приет
             вие получавате следните задължения:
          ► Да играете минимум: 4 часа на Ден
          ► Да се отнасяте добре с играчите!
          ► Да следите чата от Спам/Псувни и т.н
          ► Да следите изцяло за Хакери!

0

2

ЗА от мен.Постарал си се ! Виждал съм те в много сървъри Chat Helper и Helper и мисля че можеш да се справиш!

0

3

ОДОБРЕН!

0

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » Helper Application - Presk0w