#1 • Основна информация

► Потребителско име:Потребителското ми име е darkaleks.
            ► Предишни потребителски имена:Нямам други потребителски имена.
            ► От коя държава сте:Аз живея и съм отраснал в България.

► Вашата възраст  (Минимум 13):Аз съм на 14 години
            ► Можете ли записвате клип:Мога да записвам клипове но ще ми трябва програма която да не сваля много FPS (Предложете някоя).
            ► Какъв ранг сте сега:Нямам ранк защото сървъра не е пуснат.
            ► Къде сте били екип:Бил съм екип в доста сървъри като:SkyFroze,NetherCraft и други но съм забравил имената им.
            ► Обяснете ни къде и как търсите хаковете на играчите?:Аз проверявам хората по следния начин:1.Карам ги да натиснат f3 2.Казвам и да влязат в %appdata% и да отворят всяка една версия 3.Казвам и да изтеглят BLSquad. Ако не се намери хак или забранен мод значи са чисти (Съжалявам че няма апостроф над ,,и")
            ►  Как можете да ни помогнете, ако бъдете одобрени?:Ще помогна на сървъра с моята редовност,умениата ми за засичане на хакове,отдадеността ми и опита ми като част от екип.

► Skype за връзка:DarkaleksBG
  ► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те:Знам английски горе-долу добре.
     #2 • Задължителна Информация
         ► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?:За сървъра ще отделям по 5-6 часа защото видях колко е красив и качествен

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да
             каква е причината на вашият Бан:Не съм банван от сървъра ви.
         ► Можете ли да се справяте с този ранг:Мога да се справя с този ранк,за мен не е голяма трудност
         ► Обяснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения:Ще се справям прецизно защото искам да остана стаф (Ако ме приемете).За мен:Аз съм човек на който майнкрафт му харесва много и не смята да спира да я играе в скоро време (No Lifer съм xD )                                  Имам За За кандидатурата ми от Ghastly