CrownResidence │Форум│

Announcement

⚠ РЕГИСТРИРАЙ СЕ! ⚠

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » Helper Application "Кандидатура"

Helper Application "Кандидатура"

Posts 1 to 6 of 6

1

⚠ ВАЖНО! Всеки от екипа може да ви оценява
кандидатурата! Ако предположим вашата
кандидатура за приета, ще ви отговорим
малко по-долу! Спазвайте правилата на бланката!
Име на Темата: Helper Application "Примерна Тема"
        #1 • Основна информация

► Потребителско име:Siux_420
            ► Предишни потребителски имена:TW_summer
            ► От коя държава сте:България

► Вашата възраст  (Минимум 13):На 13 съм
            ► Можете ли записвате клип:Да мога да записвам клип до 480п
            ► Какъв ранг сте сега:Platinum
            ► Къде сте били екип:Никъде не съм бил екип но знам командите за Хелпер и Чат-Хелпер
            ► Обяснете ни къде и как търсите хаковете на играчите?:Значи аз търся хаковете като първо им кажа да натиснат ф3 и ще вида дали има хак като хузуни лърст и др после ще ги накарам да натиснат  левия  shift  за да вида дали ще се отвори  меню-то на хака след това ще го накарам да отиде в %appdata% .minecraft и ще му видя модовете  много внимателно след това ще видя папката versions и ще го накарам да отвори всяка папка от 1.7 до 1.8.9  после ще  го накарам да изтегли sstol програма (BLSuad) и ще го накарам да отвори процес хакера  и др и ще му проверя java-file те  и ще го накарам да напище huzuni vape auto clicker double clicker wurst  omicrom jigsaw и тн.
            ►  Как можете да ни помогнете, ако бъдете одобрени?:ще се опитам да направя така че сървара да се издига все по нагоре с ( играчите). Ще се  мутевам играчите и че ги проверявам

► Skype за връзка:Siux или GANGMEMBERSIUX
  ► Освен български други езици можете ли
      да говорите и ако да какви са те:English но не толкова добре
     #2 • Задължителна Информация
         ► Колко време на ден ще отделяте,
             за сървъра?:от 4 до 5 часа

► Баннвани ли сте от сървъра и ако да
             каква е причината на вашият Бан:Да банван съм от сървара причината е  дубликате но не дубликирах  просто бях застанал на лили пад и исках да си направя там клайм и стафа се портна и ми каза защо дупеваш и ме банаха ника  с който съм бан TW_summer
         ► Можете ли да се справяте с този ранг:Предполагам да
         ► Обеснете малко за вас, и как ще се
             Справяте с вашите задължения!:За мен Казвам се Мартин От Ямбол.И ще се опитам да направя така че сървара да се издига все по нагоре с ( играчите). Ще се  мутевам играчите и че ги проверявам
         ⚠ ВАЖНО! Ако се кандидатирате за
             този ранг и ако бъдете приет
             вие получавате следните задължения:
          ► Да играете минимум: 4 часа на Ден
          ► Да се отнасяте добре с играчите!
          ► Да следите чата от Спам/Псувни и т.н
          ► Да следите изцяло за Хакери

0

2

ЗА!

0

3

ПРОТИВ!

0

4

Anbolise ПРОТИВ!`??

0

5

ЗА!

0

6

ms

0

You are here » CrownResidence │Форум│ » • Chat-Helper, Helper Кандидатури • » Helper Application "Кандидатура"